Ürünler & Hizmetler

Kurumsal Uygulama Geliştirme Hizmetlerimiz

Harezmi Bilişim Çözümleri, yazılım ihtiyacı olan her türlü kurum ve kuruluşa anahtar teslimi çözümler üretmenin yanı sıra, kurumsal Java teknolojileri ile yazılım geliştiren firmalara da teknoloji tercihinden, yazılım geliştirme sürecinin her aşamasına kadar danışmanlık ve koçluk hizmetleri vermektedir.

Kurumsal yazılım ihtiyaçlarınıza gereksinim analizinden, sistemin kurulumuna kadar anahtar teslim çözümler sunuyoruz. Uzun yıllar boyunca ortaya çıkmış bilgi birikimi ve tecrübemizin ışığında kaliteli ve en uygun maliyette çözümler üretiyoruz. Çözümlerimizi sektörünüzün ihtiyaç duyduğu sürat ve çeviklikte ortaya koyuyor, değişen ihtiyaçlarınıza süratle cevap veriyoruz.

Teknoloji ve Süreç Danışmanlığı

Yeni bir projeye başlayacaksınız. Kurumsal Java teknolojilerini kullanmak istiyorsunuz, ancak nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz. Pek çok farklı teknoloji arasından projenize uygun tercihleri yapmakta zorlanıyorsunuz. Ekip olarak nasıl bir süreç izleyeceğinizi tam olarak kestiremiyorsunuz. Bütün bu ve benzeri sorularınıza projenize özel, hızlı ve çalışır cevaplar için size teknoloji ve süreç danışmanlığı yapabiliriz.

Bire Bir Koçluk Hizmetleri

Yazılım projenizin her aşamasında deneyimlerimizden faydalanabilirsiniz. Ekibiniz ile birebir çalışarak yazılım projenizi başarılı biçimde yürütmenizi sağlayacak bilgi birikimi ve deneyimimizi iş üstünden ekibinize aktarıyoruz.

Kurumsal Java Eğitimleri

Harezmi Bilişim Çözümleri her konuda eğitim veren bir eğitim şirketi değildir. Sadece uzman olduğumuz, uzun yıllardır pek çok kurumsal projede edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübe ile doğrudan ilgili konularda eğitimler düzenliyoruz. Amacımız ezber değil, çalışır ve rafine bilgiyi size kazandırmaktır. Halihazırda

  • Her düzeyde Java Programlama Dili Eğitimleri
  • Java EE Teknolojileri Eğitimleri
  • Spring Application Framework Eğitimi
  • Spring Security Framework Eğitimi
  • Spring AOP ve AspectJ ile Aspect Oriented Programlama Eğitimi
  • Hibernate ve JPA ile Java Persistence Eğitimleri
  • Nesne Yönelimli Analiz Tasarım ve Tasarım Örüntüleri Eğitimi
  • Vaadin ile Zengin İçerikli Kullanıcı Arayüzleri Geliştirme Eğitimi

konularında uygulamalı eğitimler veriyoruz. Düzenlediğimiz eğitimler hakkında daha fazla bilgiyi www.java-egitimleri.com'dan edinebilirsiniz.